Archiv článků

Otevření dalšího úseku dálnice D47

Zúčastnil jsem se slavnostního otevření nového úseku dálnice D47 vedoucího z Ostravy-Svinova do Bílovce. Součásti nového úseku dálnice je také více než kilometr dlouhý tunel Klimkovice.  
Celý článek

Hlasatel na Baníku

V sobotu 3. května budu na Bazalech hlasatelem prvoligového fotbalového utkání mezi FC Baník Ostrava a SK Kladno.
Celý článek

Powerplay na Hitrádiu Orion

Během celého hokejového šampionátu v Kanadě budu připravovat informační servis o průběhu mistrovství. Budu volat osobnostem sportu i kultury a ptat se na jejich postřehy a tipy. Denně tak budu do vysílání Orionu vstupovat minimálně 3x.  
Celý článek

Natáčel jsem reportáž pro Českou Televizi

Spolu s kameramany Petrem Bodnárem a Tomášem Hudečkem jsem natáčel pětiminutovou reportáž pro magazín "Sport v regionech" ze skokových závodů koní Májová cena Frenštátu pod Radhoštěm. Z materiálu vznikne také minutová reportáž pro Report.  
Celý článek

Auto plné peněz na Hitrádiu Orion

Vyjíždím s hlídkou Hitrádia Orion k promo akci Auto plné peněz. Rozdávat budeme leták s informacemi o soutěži a také voňky do auta. Kde nás najdete:   Datum Místo Čas čtvrtek 24. dubna ...
Celý článek

Stavíme oblouk

Stal jsem se spolustavitelem velkého oblouku Hitradia Orion před koncertem Daniela Landy v ostravské ČEZ Aréně. Rozměry oblouku jsou závratné - na výšku má 7 metrů a na délku 16 metrů.
Celý článek

Cvičení v Klinkovickém tunelu

Zúčastnil jsem se v ještě neotevřeném dálničním tunelu Klimkovice cvičení Integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Cílem cvičení bylo zjistit připravenost IZS při případné hromadné havárii v prvním dálničním tunelu v MS kraji.  
Celý článek

Webová prezentace Lukáše Hudečka

Dnes byla spuštěna má nová webová prezentace. Doufám, že se Vám mé nové internetové stránky líbí a bude je často navštěvovat. V budoucnu se je budu snažit je často aktualizovat. Rád přivítám Vaše návrh na jejich vylepšení. S pozdravem Váš Lukáš Hudeček :-D
Celý článek