Kniha návštěv

Mixer

Ahoj Lukisku, chodím pravidelně na basketbalové zápasy NH Ostrava, moc se mi líbí jak tam hlásíš a jaké pouštíš písničky. Chodíme tam i s kamarádkou Luckou a moc Ti fandíme!!! Doufám, že Tě můj dotaz nenaštve:-(
Chtěla jsem se zeptat jak jsi spokojen se svým mixerem Philips, jestli má nějaké velké klady nebo zápory a jestli bys mi ho doporučil, nebo bys zvolil jinýý model? a nechceš tady dát recept na tvé oblíbené Daiquiri?Děkuji a posílám pusu:-)

Re: Mixer

Omlouvám se, že píšu až teď, ale vůbec jsem si nevšimnul. Dotaz mě určitě nenaštval. S mixerem jsem určitě spokojený. Recept na Daiquiri pošlu rád na email.

Botička v referencích

Hlasatel na zápasech Baníku Ostrava

Byl jsem hlasatelem, krom prvního záoasu, na všech domácích utkáních fotbalového celku FC Baník Karviná během podzimní části první fotbalové ligy a Ondrášovka Cupu. Hlasatelem klubu bych měl být i v jarní části soutěže.

FC Baník KArviná je sice krásný název, ale k Baníku Ostrava moc asi nepatří...co myslíš? :-)

Re: Botička v referencích

Děkuji za upozornění, vše je už opraveno :-)

fotky

jo! nahate fotky sem!

Re: fotky

Určitě nebudu na svých stránkách vystavovat fotografie, na kterých by byla vyfocenená má přítelkyně bez oblečení. Děkuju za pochopení :-)

Fotky

Ahoj Luki prosim tě hoď na stránky nějaké náhate foto tvoje přitelkýně

Hezké stránky :)

Čau Luki, máš to tady hezké :)

Nemáš i nějaký videa?

Ahoj Lukýsku, poslouchám Tě na Orionu i na ČT a nevynechám jedinou příležitost když někam přijedeš. Jsi ještě pořád s tou holkou, nebo už jsi volný? Nepřidáš sem více fotek a třeba i nějaké povedené video? A co třeba kdybys sem přidal i nějaké zvuky - tvůj hlas je tak sladký a melodický. Tak ahojky.

Re: Nemáš i nějaký videa?

S přítelkyní jsme pořád a stále jsem velice šťastně zamilovaný. S tím zvukem něco uděláme. Něco v brzké době vymyslím. Video zatím pořádné nemám, ale taky něco vymyslím. Děkuju za návštěvu stránek :-)

Luki

Přidat nový příspěvek