Moderování benefiční akce DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY

Budu moderátorem benefiční akce "DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY", která se uskuteční 30. listopadu 2012 v BARÁK MUSIC CLUBU v Ostravě.

POPIS AKCE:

Letošní ročník bude začínat již ve 14.00 h samostatnou částí pro děti handicapované, děti z pěstounských rodin, z fakultní nemocnice či z široké veřejnosti. Pro tuto akci máme přichystáno loutkové divadlo, spoustu soutěží, workshopů, pohádkových a mikulášských postav, účast sportovců Moravskoslezského kraje, aj. Nově budeme také promítat pohádku z produkce České televize Ostrava či Večerníček z tvorby Ostravského QQ studia. Další partner projektu knihkupectví Librex pak obdaruje děti knihami s různou tématikou připěřenou k jejich věku. Hudební stránku dětské části zaštítí Michal Hudček, finalista jedné z řad tv soutěže Superstar.
Další částí bude koncertní večer různých žánrů pro širokou veřejnost, jehož konáním již druhým rokem přispíváme handicapovaným dětěm v Ostravě a jejím nejbližším okolí. Za koncertní část máme potvrzenu kapelu BAGS (Strakonice), KOFE-IN (Opava) a mezi oslovenými jsou například kapela Buty, Dva, Post It, Clou, Support lesbiens, či Mňága a Žďorb. Po půlnoci převedou své dj´ské umění Raggea seskupení Wicked sound č známí ostravští dj´s Petit Dfc, Martin Dee, Cooldy nebo Saboter s vokalistkou Janette. Na své si tak příjde opravdu každý...