Kalendář akcí

Komentování utkání hokejové extraligy

Pro Tipsport TV a Hokejka TV budu komentovat přenos z utkání Tipsport extraligy mezi HC Vítkovice Ridera a HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve středu 28. prosince od 17.00 v Ostravar aréně. 
Celý článek

Moderování festivalu Rocktherapy

Už po osmé budu moderovat charitativní rockový festival Rocktherapy v Orlové. Letos proběhne v areálu letního kina v sobotu 27. srpna 2016. Na festivalu vystoupí například domácí kapela Ahard, dále Vilda Čok nebo populární Traktor. Podrobnosti najdete na webu festivalu www.rocktherapy.cz.
Celý článek

Moderování velkého finále RBP Street Hockey

Ve čtvrtek 21. dubna budu opět moderovat velké finále největšího žákovského turnaje u nás RBP Street Hockey. Parťáka mi bude dělat kolega ze "Sportovního studia" Tomáš Tikal. Podrobnosti o turnají na tomto webu hockey.polar.cz.
Celý článek

Hlasatelem na utkání Fotbalové národní ligy

Budu hlasatelem na utkání dohrávky 18. kola Fotbalové národní ligy, kdy MFK OKD Karviná bude hostit MFK Frýdek-Místek. Zápas bude sehrán ve sportovním areálu Kovona ve středu 20. dubna 2016. Úvodní hvizd je naplánován na 17.00 hod. 
Celý článek

Hlasatelem na utkání Fotbalové národní ligy

Budu hlasatelem na utkání 20. kola Fotbalové národní ligy, kdy MFK OKD Karviná bude hostit FC Sallier & Bellot Vlašim. Zápas bude sehrán ve sportovním areálu Kovona v sobotu 26. břenza 2016. Úvodní hvizd je naplánován na 15.00 hod. 
Celý článek

Hlasatel na utkání Fotbalové národní ligy

V neděli 24. května 2015  budu hlasatelem na utkání 29. kola Fotbalové národní ligy mezi MFK OKD Karviná vs. FK Ústí nad Labem, které bude sehráno ve sportovní areálů Kovona od 17.00 hod. Více na www.mfkkarvina.cz.
Celý článek

Moderování - Den města Orlové

V sobotu 23. května budu moderovat akci "Den města Orlové". Vše proběhne v areálu Letního kina a to od 14.00 hodin. Čas Vystupující 14.00 - 15.00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ligota 15.00 Zahájení 15.05 - 16.00 Xindl X 16.30 -...
Celý článek

Hlasatel na utkání Fotbalové národní ligy

V sobotu 11. dubna  budu hlasatelem na utkání 22. kola Fotbalové národní ligy mezi MFK OKD Karviná vs. FC GRAFFIN Vlašim, které bude sehráno ve sportovní areálů Kovona od 10.15 hod. Více na www.mfkkarvina.cz.
Celý článek

Vinobraní Bohumín

V Bohumíně budu na náměstí T.G.M. moderovat vinobraní, které se uskuteční v sobotu 13. září 2014.  Milovníci dobrého vína, neváhejte a navštivte čtvrtý ročník vinobraní v Bohumíně! Kvalitní i sudová vína a několik druhů burčáků budou na letošním vinobraní, které odstartuje slavnostním...
Celý článek

Rocktherapy 2014

Ve zrekonstruovaném areálu letního kina v Orlové budu opět moderovat rockový festival ROCKTHERAPY 2014. Akce, která letos podporuje lidi s onemocněním cukrovkou proběhne v sobotu 30. srpna 2014.  Více na této pozvánce ROCKTHERAPY 2014  
Celý článek

Pivní slavnosti Bohumín

V bohumínském Hobby parku budu moderovat další ročník Pivních slavností. Program je opravdu bohatý a zajímavý. Na čepu bude navíc více než 80 druhů piv. 
Celý článek

Rozhovor s Aloisem Hadamczikem

Ve vysílání Hitrádia Orion budu mít 24. ledna 2014 od 13.15 hod. jako hosta na rozhovor trenéra české hokejové reprezentace Aloise Hadamczika. Bavit se budeme hlavně o olympiádě v Soči a také jeho vztahu k Baníku Ostrava.
Celý článek