Reference

Sportovní hala Bohumín

V Bohumíně jsem v pátek 5. září 2014 moderoval slavnostní otevření nové sportovní haly, která bude zapsaná do České knihy rekordu. Jedná se totiž o největší sportovní areál se čtyřmi hřišti pod střechou v České republice. K dispozici je hřiště na míčové sporty, dále hřiště sc umělým trávníkem 5....
+

Moderování 6. ročníku RockTherapy

Ve zrekonstruovaném areálu letního kina v Orlové jsem moderoval 30. srpna 2014 už šestý ročník festivalu RockTherapy, který letos pomáhal lidem s onemocněním cukrovkou. Výbráno bylo 90 048 korun, což je dosavadní rekord. Hlavní hvězdou festivalu byla kapela Kreyson.
+

Pivní slavnosti Bohumín

V bohumínském Hobby parku jsem moderoval v sobotu 16. srpna 2014 Pivní slavnosti. Čepováno bylo přes devadesát druhů piv, což je nejvíce na jednom místě v České republice.
+

Otevření Mauglího stezky v Bohumíně

V Hobby parku v Bohumíně jsem v sobotu 19. července moderoval slavnostní otevření Mauglího stezky.  Podrobnosti o této atrakci nejen pro děti najdete ZDE.
+

Vrbenské slavnosti 2014

Ve Vrbně pod Pradědem jsem v sobotu 14. června 2014 moderoval Vrbenské slavnosti. Hlavní hvězdou byla kapela Portless.
+

Holení knírů moderátorů Hitrádia Orion

V Avion Shopping Parku v Ostravě jsem společně s Kubou Ohnutkem moderoval akci Hitrádia Orion a házenkářek DHC Sokol Poruba. Během podvečera došlo na holení knírů v rámci charitativní akce Movember. O svou krásů jsem přišel já i mý kolegové Michal Merenda, Michal Krusberský a Kuba Ohnutek. Více na...
+

Moderování Turnaje snů 2013

Na ostravských Bazalech jsem v sobotu 12. října 2013 moderoval Turnaj snů 2013. Jednalo se o akci pro fanoušky Baníku Ostrava, kteří si zahráli turnaj přímo na trávníku hlavního hřiště stadionu na Bazalech. Více na www.fcb.cz. 
+

Moderování Trophy Tour Gambrinus ligy

V ostravském obchodním centru FUTURUM jsem moderoval v pátek 11. října 2013 akci fotbalové Gambrinus ligy - Trophy Tour, během které byl představem pohár pro vítěze 1. ligy. Více na www.gambrinusligatrophytour.cz. 
+

Moderování Bonatrans triatlonu

V okolí Kališova jezera jsem v sobotu 31. srpna 2013 v Bohumíně moderoval 19. ročník Bonatrans triatlonu. Akci pořádala společnost Bonatrans Group a.s. pro své zaměstnance i volně příchozí sportovce. Na jednotlivce čekalo 750 metrů plavání, 20 km jízdy na kole a u mužů 5 km a žen 3 km běhu. 
+

Moderování akce Fotí celá rodina

V obchodně společenském centru Breda & WEINSTEIN v Opavě jsem moderoval akci nazvanou Fotí celá rodina. Během zábavného odpoledne, které proběhlo v neděli 20. ledna 2013, si ženy mohly vyzkoušet, jaké je to být fotomodelkou. 
+

Moderování oslav 90. let FC Baník Ostrava

Na ostravských Bazalech jsem v sobotu 13. října 2012 moderoval akci "Pohřeb se nekoná aneb Baník žije 90 let". Součástí programu byla utkání SNŮ, přátelský duel mezi FC Baník Ostrava a GKS Katovice a také exibiční utkání mezi FC Baník Ostrava A a Mistry 2004.
+