Archiv článků

Zahájení studia na Ostravské univerzitě

Od 1. července 2014 jsem studentem Ostravské univerzity. Na Pedagogické fakultě budu studovat v rámci kombinovaného studia obor "Informační a telekomunikační technologie ve vzdělávání". Držte mi prosím pěsti :-)
Celý článek

Pivní slavnosti Bohumín

V bohumínském Hobby parku budu moderovat další ročník Pivních slavností. Program je opravdu bohatý a zajímavý. Na čepu bude navíc více než 80 druhů piv. 
Celý článek

Ukončení studia v Olomouci

Po dlouhé úvaze jsem se rozhodl ukončit studium na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bohužel jsem už neustál ten zmatek, který na fakultě FTK panuje. Děkuji všem za podporu a také profesorům, kteří umí a dělají svou práci dobře. Se studiem skončit úplně nechci a tak jsem si podal přihlášku na...
Celý článek

V pondělí exkluzivně Alois Hadamczik na Hitrádiu Orion

V pondělí 24. února 2014 proběhne od 14.00 do 15.00 hod. exkluzivní živý rozhovor s trenérem hokejové reprezentace Aloisem Hadamczikem na Hitrádiu Orion. Rozhovor povedu společně s kolegení Nikolou Birklenovou. Ohledneme se za olympiádou v Soči a také se zeptáme na další kroky trenéra u...
Celý článek

Rozhovor s Aloisem Hadamczikem

Ve vysílání Hitrádia Orion budu mít 24. ledna 2014 od 13.15 hod. jako hosta na rozhovor trenéra české hokejové reprezentace Aloise Hadamczika. Bavit se budeme hlavně o olympiádě v Soči a také jeho vztahu k Baníku Ostrava.
Celý článek