Reference

Moderování turnaje Radegast buly 2011

Moderoval jsme akci  "Radegast buly 2011". Turnaj v hokejovém buly s doprovodným programem proběhl na parkovišti ostravského obchodního centra Futurum. Více informací najdete na webových stránkách Radegastu - www.radegast.cz.
+

Moderování "Zimních her"

Moderoval jsme akci pro školy "Zimní hry aneb hrátky na ledě". Vše probhěhlo na karvinském zimním stadionu. Akci připravila ZŠ Borovského. Fotogoragie z akce na www.borovskeho.cz.
+

Moderátor Miss Baník 2010

Moderoval jsem společenskou akce FC Baník Ostrava pro partnery klubu v hotelu Park Inn a to v pondělí 28. února 2011. Součástí večera bylo vyhlášení výsledku soutěže Miss Baník 2010. Více informací na www.fcb.cz.
+

Moderování zahájení čepování piva Radegast Extra hořký

V ostravské restauraci "U doktora" jsem moderoval oficiální zahájení čepování speciálního piva Radegast Extra hořký. Akce proběhla 6. ledna 2011 za účasti hokejisty HC Vítkovice Steel Rudolfa Huny a hráčského manažera Vladimíra Vůjtka mladšího. Více informací na www.radegast.cz.
+

Moderování akce "Večerní VIP nákupy"

Moderoval jsem prosincovou akci společnosti Hervis "Večerní VIP nákupy". Nakupování se slevou a doprovoným programem probíhalo na pobočce v OC Karviná a to 10. prosince 2010.
+

Moderátor Mikulášské na Bazalech

Moderoval jsem akci pro dětí "Mikulášská na Bazalech", která se konala 3. prosince 2010. Více informací na www.fcb.cz. Fotogalerie z akce na www.hitradioorion.cz. 
+

Hlasatel utkání internacionálů ČR a Polska

Na ostravských Bazalech jsem byl 28. října 2010 hlasatelem utkání internacionálů České republiky a Polska. Před zápasem jsem ještě moderoval sportovně-zábavné dopoledne pro děti. Vice informací: www.fcb.cz.
+

Moderoval jsem Dětský den s Baníkem

V sobotu 25. září 2010 jsem moderoval akci Hitrádia Orion, České průmyslové zdravotní pojišťovny a FC Baníku Ostrava Dětský den s Baníčkem. Více informací na: www.fcb.cz  a www.cpzp.cz. Fotogalerie akce: www.hitradioorion.cz.  
+