Reference

Hlasatel na zápasech Baníku Ostrava

Byl jsem hlasatelem, krom prvního zápasu, na všech domácích utkáních fotbalového celku FC Baník Ostrava během podzimní části první fotbalové ligy a Ondrášovka Cupu. Hlasatelem klubu bych měl být i v jarní části soutěže.
+

Hlasatel na fotbale v Karviné

Byl jsem hlasatelem na všech domácích utkáních fotbalového celku MFK OKD Karviná během podzimní části druhé fotbalové ligy a Ondrášovka Cupu. Hlasatelem klubu bych měl být i v jarní části soutěže.
+

Moderoval jsem Karvinskou laťku

 Na karvinském Masarykově náměstí jsem 14. září 2009 moderoval druhý ročník soutěže pro žáky základních škol ve skoku vysokém Karvinská laťka.
+

Moderoval jsem akci společnosti Pegatron

 Ve sportovním areálu TJ Mittal jsem 1. srpna 2009 moderoval sportovní den společnosti Pegatron. V dopoledních hodinách zaměstnanci společnosti soutěžili v různých sportovních kláních. Odpoledne pak byly připraveny zábavné soutěže - pití piva na čas, přetohování lanem apod. Večer hrála kapela.
+

Moderoval jsem rockový festival

 Dne 13. 6. 2009 jsem na starém náměstí v Orlové-Městě moderoval první ročník festivalu Rock Therapy. Na fesťáku hrály kapely jako Ahard nebo Salamandra.
+

Motoršou 2009 Aréna On The Road

Moderoval jsem už třináctý ročník největší motoristické akce na Severu Moravy "Motoršou - Aréna On The Road 2009". Akce se konala v areálu ostravské ČEZ Arény. Moderoval jsem jak vnitřní, tak i vnější doprovodný program.
+

Hlasatel na utkání FC Baník Ostrava

Byl jsem hlasatelem na domácích utkáních FC Baník Ostrava v sezóně 2008/2009 a to při utkání 7. kola s 1. FK Příbram (21. září 2008) www.fcb.cz 
+

Moderování mezinárodního turnaje ve sledge hokeji ve Studénce

  Moderoval jsme finálový den mezinárodního turnaje ve sledge hokeji Studénka 2008. Uváděl jsme utkání o třetí místo a finále a pak také předávání ocenění. Dále jsem moderoval večerní společenský program. (6.září 2008)   www.sledgehokejzlin.cz/studenka-cup-2008/    
+